Travnik Public
Gost, Dobrodosao na FamouS Community, obavestavamo te da nisi ulogovan na nasem forumu te da neces moci da gledas forume i kategorije. Registruj se.

Travnik Public | IP : 88.198.68.119:27225
Travnik Public
Gost, Dobrodosao na FamouS Community, obavestavamo te da nisi ulogovan na nasem forumu te da neces moci da gledas forume i kategorije. Registruj se.

Travnik Public | IP : 88.198.68.119:27225
Travnik Public
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travnik Public

Travnik Public | IP : 80.65.85.103:27015
 
HomeLatest imagesRegistracijaLogin
Travnik Public IP : 80.65.85.103:27015
1 BOOST = ADMIN !

 

 Evo jedan od mene prijedlog naravno!

Go down 
3 posters
AutorPoruka
MirsaD #




Broj komentara : 5
Karma : 4442
Join date : 2012-03-11

Evo jedan od mene prijedlog naravno! Empty
KomentarNaslov komentara: Evo jedan od mene prijedlog naravno!   Evo jedan od mene prijedlog naravno! EmptyTue Mar 13, 2012 8:56 am

Ukoliko zelis napuniti server stavi da se igraju mape dd2,de_inferno i de_nuke to su mape kojie se najvise igraju.Onoj djeci poskidaj admine ne znaju se ponasati,a ne poznaju opcije i komande amx,primjer za to ti je da ne znaju gagovati.Onakvi admini ti tjeraju ljude sa servera,mene su otjerali ozbiljno razmisljam da li da se vratim da ponovo igram Very Happy
Stavi 50 rundi da se igra i da se mjenjaju navedene 3 mape.Svim adminima skini flag za mape,zloupotrebljavaju brate 15 ljudi on stavi fy_snow da se igra -.-''.
Ubaci anti reklamu Razz,...Ima jos toga Very Happy
Na vrh Go down
Bera G's
Admin
Admin
Bera G's


Broj komentara : 31
Karma : 9474
Join date : 2012-03-05
Age : 27
Mjesto : Travnik

Evo jedan od mene prijedlog naravno! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Evo jedan od mene prijedlog naravno!   Evo jedan od mene prijedlog naravno! EmptyTue Mar 13, 2012 6:05 pm

100 % se sa tobom slazem, server nekad pun a ono se igra awp_india lol!
Na vrh Go down
https://facebook.com/BerinSakic
amIr
Team
Team
amIr


Broj komentara : 1
Karma : 4958
Join date : 2012-02-25

Evo jedan od mene prijedlog naravno! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Evo jedan od mene prijedlog naravno!   Evo jedan od mene prijedlog naravno! EmptySat Mar 17, 2012 6:53 pm

Brate ponovo sve admine ima balavaca previse
Ulazim danas ovo de_dust zagrijavanje 15 igraca
kad admin promjeni mapu u fy_snow
znaci nije mogao prije vote nego je cekao da mapa pocne i onda promjenio
daj bolan skidaj flagove neka mogu samo amx_say i nista vise
Hvala
Na vrh Go down
Sponsored content





Evo jedan od mene prijedlog naravno! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Evo jedan od mene prijedlog naravno!   Evo jedan od mene prijedlog naravno! Empty

Na vrh Go down
 
Evo jedan od mene prijedlog naravno!
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Travnik Public :: Spam HeadQuarters ! :: Predlog / Prijedlozi ! ! !-
Idi na: